ביתנו מבצרנו

ביתנו מבצרנו – מנעולנו
הביטחון תמיד מתחיל בבית
תחושת הביטחון האישי של כל אדם מתחילה בדלת הכניסה לביתו. הבית הוא המבצר שלנו, בין אם הוא מדובר בדירת שותפים, בבית משפחה מרובת ילדים, דירה של זוג צעיר או דירת חדר וחצי בה אנו מתגוררים בגפנו. הבית מסמל עבורנו את מקום המפלט שלנו מן העולם, הוא מקבל אותנו בכל מצב שאנו נתונים בו: עייפים, שמחים, עצובים, עצבניים. הוא מהווה את המקום היחידי בו אנו יכולים להיות לחלוטין עצמו ללא צורך להעמיד פנים או להתאמץ. הבית שלנו מכיל בתוכו כמעט תמיד את החפצים היקרים לליבנו, ויותר חשוב מזה את האנשים הקרובים לנו מכל.
לכן, חשוב לנו מאוד שהבית יהווה מבחינתנו מקום מבטחים, כזה שאנו יכולים להיות בטוחים בו בעיניים עצומות, כזה שכאשר אנחנו נמצאים בתוכו, אנו מורגשים לגמרי מוגנים, וכשאנו עוזבים אותו אנו יכולים להיות שקטים שהוא ממתין לנו בדיוק כפי שהשארנו אותו, או מקסימום טיפה יותר נקי ומסודר.. 

כשביטחון, חדשנות ואסתטיקה נפגשים

את תחושת הביטחון שכל כך דרושה ניתן להביא למקסימום על ידי בחירה נכונה של הצבת דלת כניסה בבית. בחירה בדלת שמשתייכת למותג אמין ואיכותי מאפשרת לנו לנהל אורח חיים שקט, ולהיות בטוחים כי אנו נמצאים בידיים טובות, וכי עשינו הכל על מנת להבטיח את הביטחון המרבי לנו ולבני משפחתנו. מציעה מספר רב של דגמים ומערכות נעילה שונות הצועדות יד ביד עם ההתפתחויות הטכנולוגיות החדשות ביותר, כמו למשל: מערכות נעילה חכמות שאינן מצריכות שימוש ידני במפתח מכאני, וכמו כן, מערכות פתיחה חכמות המבוססות על פתיחת דלת לפי קוד אישי או לחילופין מפתח קירבה אלקטרוני.
כמובן, שבכל חגיגת הביטחון והקדמה אסור לשכוח כי הכניסה לבית היא למעשה כרטיס הביקור שלו, ולדבר חשיבות מכרעת ביצירת רושם ראשוני, שכידוע לא ניתן להפחית בערכו. בדיוק מהסיבה הזו, ברב-בריח, ניתן למצוא מספר רב של דגמים שונים המבטאים סגנונות רבים, הן בדלתות הפנים והן בדלתות החוץ, ביניהם: דלתות חוסם בסגנון קלאסי, מינימאלי או מודרני, כך שכל אחד יכול למצוא את ה"לוק" המתאים לקו העיצובי אותו בחר לבית, ולסגנון אליו הוא מתחבר, כך שהפן האסתטי אינו נזנח. ניתן למצוא בין הדגמים השונים גם כאלו המשלבים זכוכית, המאפשרים כניסה של אור לבית, ויחד עם זאת שומרים על הרבה העליונה של בטיחות ואינם פוגעים בביטחונם האישי של יושבי הבית.

לא צריך להתפשר

אין ספק שבחירת דלת חוסם לבית הינה צעד חשוב ובסיסי בהבטחת איכות חיים לבני המשפחה כולה, ומה טוב שהדבר נעשה תוך עידוד של תעשיה ישראלית וברכישת מוצר שהוא כחול לבן. היום כבר ברור שברכישת דלת כניסה לא צריך להתפשר, ניתן לקבל מוצר שהוא שילוב של המילה האחרונה בתחום הבטיחות, יחד עם עיצוב וגימור נחשקים.  

 

אתרים מומלצים:
 הובלות
א.פ.מנעולים ודלתות
התקנת דלתות ושירותי מנעולנות |  1800-20-20-96 / 050-6795049
חוסם | דלתות מעוצבות | מנעולןשיתופי פעולה |
לייבסיטי - בניית אתרים