דלת לכל מטרה

דלת לכל מטרה

מחפשים אחר דלת כניסה מרשימה? דלת לחדר ההורים? אולי בכלל דלת אחורית למרפסת השירות? חברת חוסם, מהמובילה בתחום הדלתות, מציעה מגוון רחב של דלתות פלדה ועץ מעוצבות לכל מטרה, החל מדלתות בעיצוב פשוט ועד לדלתות מעוצבות במגוון צבעים, חומרים ועבודות יד, והיא התשובה המיידיתלכל אשר חפצו צרכיו בדלת מגוננת לעילא ולעילא. 

באמצעות חוסם תוכלו ליצור את הדלת לה ייחלתם, על ידי בחירת מאפייניה כגון צבע, מבנה, ידית, מידות, ועוד. כך, תוכלו ליצור התאמה מושלמת לחלל בו תרצו למקם את הדלת.
מפעל החברה מייצר כעשרות אלפי דלתות מדי חודש והן משמשות אין ספור בתים בישראל. מן הדלתות ניתן להתרשם באחד מבין עשרים ושישה סניפים שונים הפרוסים ברחבי הארץ, בהתאם למקום מגוריכם. 

דע את דלתך

חוסם היא חברה לייצור דלתות בעלת איכות ואמינות המובילות אותה לאורך שנים. לחברה קהל לקוחות מרוצה ואלו שבים ומזמינים דרכה דלתות בכל עת ולכל צורך.
בצאתכם לרכוש דלת, ישנם כמה קריטריונים שחשוב להכיר ולקחת בחשבון טרם הרכישה.
ראשית כל יש לדעת לעומק את ממדי החלל בו רוצים להציב את הדלת, ואת תכונותיו הרצויות, כמו גם את החסרונות הנובעים מהן.
לדוגמה, חלל אשר נדרש כי ישרור בו שקט תמידי כמו קליניקה של רופא או ספריה, רצוי כי יחובר לדלתו גומי אטימה המונע מרחשי אקוסטיקה לחדור מבעד לדלת. 
דלת שפונה כלפי חוץ עדיף כי לא תהיה עשויה מעץ כיוון שנזקי מזג האוויר עלולים להותיר בה חבלות. אם בכל זאת בחרתם בדלת חיצונית מעץ, מומלץ להתקין מעליה גגון אשר ימנע את הינזקות הדלת. כמו כן, דלת חיצונית הפונה לחצר או לרחוב היא מועד לחדירתם של מזיקים לא רצויים, ועל כן, לדלת כזו מומלץ לחבר סף דינאמי שתפקידו הוא ליצור חיץ בין הדלת לתחתית, בעת סגירתה.
הדלתותעתירות בטכנולוגיות וחידושים הבאים להתמודד עם בעיות יום יומיות אותן ניתן לפתור בקלות באמצעות תכנון נכון וחכם של הדלת.
מאחר וכל בית בנוי באופן שונה ומצריך דלתות בעלות מאפיינים כאלו או אחרים, החברה מאפשרת לקהל לקוחותיה לבחור את הדלת המתאימה להם על פי החלל בו ירצו להציב את הדלת.
החברה מקנה ייעוץ והכוונה ללקוחותיה גם לאחר רכישת הדלת, ומשתדלת לענות על כל צורך ושאלה. 

מי שבא ברוך הבא

כבר שלושים שנה שהיצרנית היא בין המובילות הבולטות בשוק הדלתות והמנעולים. לחברה משתרך מוניטין ארוך שנים המושתת על עקרונותיה: אמינות, איכות וחדשנות. מפעל החברה, המסוגל לייצר עד 12,000 דלתות בחודש, הוא מפעל ייצור הדלתות הגדול והמוביל מסוגו בישראל. במשך השנים רכשה לעצמה החברה קהל לקוחות נאמן, אשר בשל רמות הגימור והאיכות הגבוהות עליהן היא מקפידה, שב בהמוניו לרכוש דלתות חדשות.


 


 

 
א.פ.מנעולים ודלתות
התקנת דלתות ושירותי מנעולנות |  1800-20-20-96 / 050-6795049
חוסם | דלתות מעוצבות | מנעולןשיתופי פעולה |
לייבסיטי - בניית אתרים