חוסם

כניסה מרשימה
לכל חלל אליו אנו נכנסים, ישנה דלת אשר על פי המראה שלה רומזת מה טומן לנו החדר שמאחוריה. כיצד תרגישו אם תעמדו בחזיתה של וילה יוקרתית בה מוצבת דלת פלדה עם טפט עץ קרוע? ואיך תרגישו אם בכניסה לבית חולים במקום דלת מסתובבת או כזו הנפתחת באופן אוטומטי, תוצב דלת עץ פשוטה? בבחירת דלת, חשובה לא רק התאמת העיצוב למראה החלל, אלא גם בחירת סוג הדלת עצמה, שתתאים לרוח המקום ולאנשים העוברים בה. כפי שלא נציב דלת הזזה בחזית בית, כך גם לא נמקם דלת עץ סטנדרטית בכניסה למרכז קניות.
את הצורך שבהתאמת הדלת לחלל אותו היא תוחמת,  חברת חוסם מנצלת ליצירת מגוון רחב של דגמי דלתות, מהסטנדרטיות והקלאסיות שביותר עד לדלתות עם עיטורים ואלמנטים דקורטיביים מורכבים.

דלת פורצת דרך
חוסם היא חברה ליצור דלתות בעלת מוניטין של כשלושים שנה בתחום. מוניטין החברה מיוחס לאמינותה, מקצועיותה ואיכות מוצרי החברה אשר מיוצרים ככולם ללא רבב.
חוסם היא כיום אחת מהמובילות בשוק הישראלי בתחום הדלתות ומערכות הנעילה. לחברה, מספר רב של דלתות המיועדות לכל חלל ומטרה. אחד היתרונות הבולטים אשר מציעה החברה ללקוחותיה- האופציה לעצב ולהתאים את הדלת לחדר המיועד. לכל נקודה במרחב, יש את חסרונותיה שלה. דלת חיצונית לצורך העניין עלולה להיות מועדת לחדירתם של מזיקים שאינם רצויים בסביבתנו. דלת פנימית התוחמת חדר עבודה, רצוי כי תהיה עמידה דיה בפני רעשים, ולא תשמיע צליל טריקה צורם בעת סגירתה. הלקוחות, מציבים בפני המומחים של חוסם את מאפייני החלל בו ירצו למקם את הדלת, ואלו פועלים בד בבד ומרכיבים דלת מיועדת, בדקורציה על פי דרישת הלקוח.
מעבר לחזות הכללית של הדלת, חברת חוסם מחזיקה באמתחתה את מכשורי הנעילה, מהמשוכללים ביותר. כיום, דלת כניסה טובה, שהיא דלת הביטחון של הבית, חשוב שתהיה עמידה בפני פריצה ולכן צריכה להכיל כשבעה בריחים הפועלים לארבעה כיוונים שונים, זאת לצד משקוף הבנוי בהתאם. חברת חוסם עושה שימוש בתקן הזה, ומציידת את דלתות ומשקופי הכניסה שלה בבריחים מונעי פריצה.  
מפעל החברה הממוקם בקרית גת שבדרום, הוא מפעל ייצור הדלתות המשוכלל והמתקדם בישראל. במפעל ישנם ממיטב מכשורי הטכנולוגיה המתקדמים ובעזרתם מיוצרות דלתות הניצבות בפתחם של בתים ובתי עסק רבים בישראל.

אתם יכולים לישון בשקט
איש אינו אוהב לישון בתחושה כי הוא חשוף לפריצות. הבית שלנו, אמור להיות למקום הנוח ובטוח ביותר עבורנו. חוסם, החברה המובילה ליצור דלתות בישראל, מציעה מגוון רחב של דלתות המאובזרות במערכות בריח מקצועיות אשר ישקיטו את לבבות כולנו. השקעה בדלת כניסה בטיחותית וטובה עלולה להיות לעסק יקר, אבל אין מחירה משתווה למחיר תכולת ביתנו. חוסם, הידועה במקצועיותה בתחום, תשמח לבטח את ביתכם ולהעניק לכם שינה ערבה לצד דלת כניסה בטיחותית ויציבה.

 
א.פ.מנעולים ודלתות
התקנת דלתות ושירותי מנעולנות |  1800-20-20-96 / 050-6795049
חוסם | דלתות מעוצבות | מנעולןשיתופי פעולה |
לייבסיטי - בניית אתרים