טרטוריה מעוצבת 

מה שמגדיר את המרחב והטריטוריה בין פנים לחוץ, או בין מרחב אישי למשפחתי הוא הדלת. משמעויות נרחבות לדלת. החומר שממנה עשויה הדלת - דלת שקופה המזמינה את הנמצא מבחוץ להתבונן מבפנים או שמא דלת אטומה. קלות או קושי בפתיחתה - לעתים הדלת ננעלת מבחוץ ולעתים זוהי דלת הזזה ללא יכולת נעילה. בחלק מהדלתות ישנו חור הצצה מהפנים אל החוץ מה שמשאפשר יכולת סינון של הנכנסים אל תוך המרחב הסגור על ידי הדלת. בנוסף, כאשר מגיעים אל בית שמבקרים בו לראשונה, הדבר הראשון שנתקלים בו - זוהי דלת הכניסה. שלט יכול להסגיר רבות על אופיים של הדיירים, ואף סגנונה של הדלת. לכן, רבים יעדיפו דלתות מעוצבות על פני פשוטות.
 
דלתות כניסה
 
קל להבין מדוע לאנשים כל כך חשוב להשקיע בדלת הכניסה, כאמור זהו הדבר הראשון בו הבאים מהחוץ נתקלים. רכישה של דלתות מעוצבות יכולה להסתכם בסכומי כסף גבוהים מאוד. לאלו שאין ביכולתם להשקיע כסף כה רב, קיימת אפשרות נוספת והיא שיפור מראה הדלת. אפשר להחליף את הידית ואת המשקופים ובכך ליצור מראה מהודר בהשקעה מינימלית של כמה מאות שקלים. כמו כן, מומלץ לצבוע את הדלת כך שתראה כבדה ואיכותית ותרחיק פורצים המחפשים דלת קלה לפריצה. לאלו מכם שטרם דאגו להימצאותו של חור הצצה, מומלץ ביותר לעשות אחד שכזה על מנת לדעת מי העומד מאחורי הדלת בטרם פתחתם אותה. עם זאת, לאלו אשר תקציבם גבוה, ויש ביכולתם להשקיע ברכישה של דלתות מעוצבות כדאי להתחשב באלמנטים הבאים: עיצוב - דלת לא מחליפים כל יום, לכן וודאו שהסגנון שבחרתם איננו בר חלוף, אלא עמיד בפני אופנות וזמן. נוחות - ודאו שאופן הנעילה והפתיחה של הדלת נוח מספיק לתפעול יומיומי ושהצירים עליהם יושבת הדלת חזקים ומשומנים היטב. בטיחות - דלתות מעוצבות רבות יכולות להציע שלל פתרונות נעילה ובטיחות ביחד עם עיצוב וגימור איכותי. וודאו שאינכם משלמים על הבטיחות תמורת העיצוב, שכן כיום השניים לא תלויים זה בזה. צבע - דלת כניסה חשופה לשמש ולנזקי הסביבה ועלולה לאבד מחיוניותה לאחר זמן קצר יחסית. את הבעיה ניתן לפתור בעזרת הצבע הנבחר ובאיכות הצביעה. ישנם צבעים מיוחדים העמידים בנזקי השמש. כל הנאמר, מתאים גם כן לדלתות כניסה לחדרים פנימיים בבית או למשרדים.
 
דלתות - מצאי
 
על מנת לבצע את השינוי המיוחל, אפשר לפנות באופן עצמאי אל נגר המתמחה בייצור דלתות או אל אחת מחנויות הרהיטים המוכרות דלתות. ראשית בדקו מהו תקציבכם וכמה ברצונכם להשקיע. מומלץ לבצע תחילה בדיקה ברשת האינטרנט על מנת לקבל רושם כללי ורעיונות על המצאי בשוק. קיימים אתרים רבים המציעים את שירותם בנושא זה, טיפים מגולשים המספרים חוויות אישיות ודירוג אובייקטיבי של לקוחות המנדבים מתוך ניסיונם שלל עצות בטרם הרכישה.

 

 
א.פ.מנעולים ודלתות
התקנת דלתות ושירותי מנעולנות |  1800-20-20-96 / 050-6795049
חוסם | דלתות מעוצבות | מנעולןשיתופי פעולה |
לייבסיטי - בניית אתרים