מנעולן - כל המידע

מחפשים מנעולן? הנה כל המידע
כולנו זקוקים מדי פעם לשירותיו של מנעולן. ככה זה, מנעולים נשברים, צילינדרים נשחקים ומפתחות הולכים לאיבוד, אבל איכשהו זה תמיד קורה לנו במצבים הכי מלחיצים – בדיוק שהסיר במטבח נשאר על האש או שהשארנו את הכלב לחמש דקות במכונית. ברגעים האלה כל מה שאנחנו רוצים זה פשוט לצאת מהמצב המביך, מה שגורם לרבים מאיתנו פשוט לקרוא לבעל המקצוע הכי קרוב שיש באיזור מבלי לשאול יותר מידי שאלות. אך כשמדובר במנעולן הלא נכון, הדבר עלול להסתיים בעוגמת נפש רבה. על כן חשוב לבדוק כמה דברים מראש, כדי שברגע האמת תוכלו להזעיק את המנעולן המתאים.

מה חשוב לדעת  לפני בחירת מנעולן ?
שוק המנעולנות בארץ יחסית פרוץ ולא חסרים כאלה שלא באמת למדו מנעולנות, אלא קיבלו הסבר קליל מחבר או מכר, ופשוט סומכים על כך שלא באמת יבקשו מהם לראות תעודה או רישיון. מנעולן מקצועי ורשום הוא כזה שעבר קורס מנעולנות כולל מבחן הסמכה ושהציג בתחילת הקורס תעודת יושר ממשטרת ישראל. אל תשכחו לדרוש את תעודת היושר כולל את תעודת ההסמכה עוד לפני תחילת העבודה.

עולם המנעולנים נשען על ידע בשלושת סוגי המנעולנים והצילינדרים הנפוצים הקיימים - בית, רכב וכספות. כל הסוגים נלמדים ומתורגלים במהלך הקורס בן החמישים שעות. אך ישנם מנעולנים שהחליטו ללכת חזק על נושא ההתמחות הצרה ובחרו בתחום אחד בלבד. ייתכן שמנעולן שכזה יהיה דווקא מקצועי יותר ומומחה בתחומו מאשר חברו שבקיא בכלל התחומים. אל תהססו לשאול כל מנעולן שאלות שיכוונו אתכם לתחום ההתמחות שלו.

לגבי המחיר, אפשר רק לומר תודה על המצאת האינטרנט. כיום, מנעולנים, כמו כל בעלי מקצוע אחרים, חיים במציאות שונה מאשר לפני שנים אחדות, ולמען הדיוק, לפני העלייה לרשת של אתרי השוואות המחירים. אל תתעצלו. אחרי שתקבלו הצעת מחיר, בדקו שההצעה נמצאת בתחום המחירים הסביר והמקובל. באתרים רבים תוכלו לבצע השוואות מחירים לכל סוגי העבודה של מנעולנים - החל מהחלפת צילינדר, דרך פריצות ועד החלפת מנגנונים שלמים.

עשו לעצמכם טובה גדולה והשתדלו לא להינעל בחוץ, ואם כבר ננעלתם, אז שיהיה לכם תמיד מספר של מנעולן בכיס.

 


 

 
א.פ.מנעולים ודלתות
התקנת דלתות ושירותי מנעולנות |  1800-20-20-96 / 050-6795049
חוסם | דלתות מעוצבות | מנעולןשיתופי פעולה |
לייבסיטי - בניית אתרים