מנעולן
 
פריצת מנעולים
 
דלתותינו מוגנות על ידי מנעולים בכל אשר נלך. אחד מתפקידיה העיקריים של כל דלת חיצונית בכל אופן היא לספק הגנה לדיירי הבית או עובדי המשרד וכן לשמור על הרכוש שנמצא מהעבר השני של הדלת. לכן, אנו מקפידים להתקין על הדלת מנעול משובח ויעיל, ולא רק על דלתות, כי אם גם ברכב ובכספות. לעיתים אנו נתקלים במזל ביש בדמות איבוד צרור המפתחות שלנו עליו נמצאים המפתח לבית, המפתח למשרד או לחנות והמפתח למחסן. במקרה כזה לא רק שאנו מוצאים את עצמנו נעולים בחוץ, אלא גם בהכרח להחליף את המנעולים כמה שיותר מהר פן מישהו בעל כוונות זדון ימצא את הצרור ויפרוץ לביתנו או לחנות ולעסק שלנו. בכדי לפתור את הבעיה הזו כמה שיותר מהר, עלינו למצוא מנעולן. תפקידו של זה הוא לפרוץ מנעולים במקרים של איבוד מפתחות או במקרים אחרים בהם מפתח נשבר בחור המנעול, מישהו פרץ לבית או כשהדלת נטרקה ולא ניתן לפתחה כהוא זה, גם עם המפתח. פורץ מנעולים הוא בעל המקצוע שיוכל לעזור לנו בשעה קשה כזו. אולם, לפני שנטלפן לפורץ המנעולים הראשון שנראה בספר הטלפונים, ישנם כמה דברים שכדאי לברר ולוודא לפני כן.
 
מיהו פורץ מנעולים טוב?
 
ובכן, ישנם כמה קווים לדמותו של פורץ מנעולים טוב שנוכל לסמוך עליו שיחליף מנעול לדלת ביתנו או כל דלת אחרת. הראשון שבהם מתחיל בהגדרה הבסיסית מנעולן יכול להיות רק אדם שעבר הסמכה מסודרת מטעם משטרת ישראל וקיבל תעודה המסמיכה אותו לעסוק במקצוע, וכן רישיון לעסוק בו. שוק פריצת המנעולים בארץ פרוץ בעצמו, כלומר אנשים רבים מציגים את עצמם כבעלי מקצוע בעוד שאין להם את ההכשרה וההסמכה המתאימות לכך. אמנם לא ניתן להכליל ולומר כי אנשים אלו אינם מקצועיים אך סביר להניח שלא יהיו בידיהם את כל הכלים והידע הדרושים לפרוץ מנעולים ביעילות ובמהירות. מכאן, אנו מגיעים למקצועיות של פורץ המנעולים. מקצועיות אמיתית היא שילוב של ידע וניסיון. הידע העיוני היבש נרכש במהלך הקורס שמעבירה משטרת ישראל והניסיון מגיע רק מהשטח. ככל שבעל המקצוע יהיה מנוסה יותר וותיק יותר, כך נוכל להיות בטוחים שהוא אכן מקצועי יותר ושיש ביכולתו להעניק לנו שירות טוב ואיכותי. המקצועיות באה לידי ביטוי גם במהירות שבה מתבצעת פעולת הפריצה של המנעול. פריצת מנעול יעילה לא צריכה לארוך יותר מעשרים דקות. כל פורץ מנעולים שיאבק עם המנעול ויעבוד על פריצתו במשך זמן ארוך יותר אינו מקצועי דיו. בנוסף, מומלץ לשאול מכרים או שכנים אם הם מכירים פורצי מנעולים טובים כדי להימנע עד כמה שניתן מאי נעימויות שכרוכות לפעמים בשכירת שירותיו של בעל מקצוע עלום ולא מוכר.
 
עלויות הזמנת מנעולן
 
שירותי פריצת מנעולים מתומחרים לפי מהות העבודה והשעה שבה נדרש לבצע אותה. תעריפי היום נמוכים יותר מתעריפי הלילה ונעים בממוצע סביב 120 שקלים לפריצת מנעול בלבד. תעריפי הלילה עולים על 200 השקלים בממוצע.    
 
א.פ.מנעולים ודלתות
התקנת דלתות ושירותי מנעולנות |  1800-20-20-96 / 050-6795049
חוסם | דלתות מעוצבות | מנעולןשיתופי פעולה |
לייבסיטי - בניית אתרים