מנעולן

א.פ.מנעולים מתמחה בשירותי פריצת מנעולים ופתיחת דלתות.
בניהולו של אירה פיינהולץ בעל ניסיון של 15 שנה בתחום הפריצות, התיקונים, החלפת צילינדרים ומנעולים
מכל הסוגים: מולטילוק, קבה, ירדני ועוד.
מורשה משטרת ישראל.
 
נתקעתם מחוץ לדלת?
התקשרו אלינו ונשמח לשלוח אליכם פורף מנעולים מקצועי ומיומן
במחיר נח, ביעילות ומהירות
1800-20-20-96 / 050-6795049


 מהו מנעולן?
 
לעיתים אנו חווים הפתעות בלתי צפויות ולא נעימות כלל וכלל. גם אם אנו חושבים שהכל כשגרה, שכל הדברים נמצאים במקומם ושהכל הולך כמתוכנן, אנו יכולים לחוות אי סדרים ותקלות לא מתוכננות ולא רצויות. אותן הפתעות יכולות להיות קלות, כמו איבוד עט בדיוק כשאנו צריכים אחד או לגלות ששכחנו מטריה דווקא כשהתחיל לרדת גשם בחוץ ואנו בדיוק מתכוונים לצאת הביתה מהעבודה. ישנן הפתעות קשות יותר כמו להינעל מחוץ לבית למשל, או לגלות בוקר אחד שהיו פורצים בבית שהפכו את הדירה וגנבו חפצים יקרי ערך. אלו הן תקלות שמצריכות טיפול מיידי ויעיל, הפתרון במקרה של פריצה או איבוד מפתחות הדירה הוא להחליף את המנעול. כמו בתחומים רבים בחיים, גם בתחום זה אנו נזקקים לשירותיו של בעל מקצוע. האדם שיכול לפרוץ ולהחליף מנעולים הוא מנעולן. השירותים שהוא יכול להעניק מגוונים ולא סובבים אך ורק סביב פריצת מנעולים, אלא כוללים גם פריצת דלת טרוקה, מכרת מנעולים ואביזרים נלווים ואף ייעוץ במקרים מסויימים באשר לאמצעי האבטחה והנעילה שמומלץ להתקין על דלתות מסויימות בבתים השונים. היתרון של מנעולן הוא שביכולתו לבצע את כל הפעולות הללו בלי לגרום נזק למנעול או לדלת.       
 
מנעולן - א.פ.מנעולים מקצועיות מעל לכל
 
אנשים רבים לא מודעים לכך, אך מנעולן יכול להיות רק מי שעבר הכשרה מסודרת והוסמך על ידי הגוף האחראי לכך במשטרת ישראל. הקורס נקרא LSM ותפקידו להכשיר בעלי מקצוע בתחום פריצת המנעולים בכך שהוא מקנה להם ידע על נושאים שונים הקשורים למנעולים ולאבטחה בכלל. במסגרת הקורס המנעולנים לעתיד לומדים על סוגי מנעולים שונים וצילינדרים וכן דרכים אפשריות רבות לפרוץ את המנעולים הללו, בתנאי סביבה משתנים. הדרכים הנלמדות בקורס מאפשרות לפורצי המנעולים לבצע את מלאכתם החשובה במינימום נזק לדלת או למנעול, כך שבמידת הצורך ניתן יהיה להשתמש בו שוב. רק קורס LSM מטעם משטרת ישראל יכול להכשיר אדם להיות מנעולן שכן בסופו מוענקת ללומדים בו תעודה ועליה חותמת המאשרת שסיימו בהצלחה את הקורס. כך, אנו כלקוחות יכולים להיות בטוחים שפורץ המנעולים שהזמנו אכן הוסמך לבצע את העבודה ואושר על ידי משטרת ישראל ושאנו יכולים לסמוך עליו שהוא אדם הגון שלא יעשה שימוש לרעה בגישה למנעול דלת ביתנו. המקצועיות של פורץ מנעולים נמדדת גם במשך הזמן שלוקח לו לבצע את העבודה. פריצת מנעול פשוטה או החלפתו צריכה להימשך כעשרים דקות לכל היותר. ניתן להגדיל ולומר כי מנעולן מקצועי ששומר על השם הטוב של המקצוע יבקש מהלקוח לראות תעודה או להוכיח לו שהוא אכן בעל הנכס אותו עליו לפרוץ.
 
תחומי עיסוקו של מנעולן
 
כפי שציינו, מנעולנים מציעים מגוון שירותים ופועלים כל העת להתחדש ולהתעדכן. חלק מהשירותים הם שכפול מפתחות במקרי חירום, התקנת מנעולים ביומטריים, פריצת כספות וכד'. בכדי להישאר מעודכן בהתפתחויות האחרונות בשוק המנעולים, פורץ מנעולים בעל תעודה יכול להיכנס לארגון המנעולנים בישראל ולקבל עדכונים שוטפים על התחום.   
א.פ.מנעולים ודלתות
התקנת דלתות ושירותי מנעולנות |  1800-20-20-96 / 050-6795049
חוסם | דלתות מעוצבות | מנעולןשיתופי פעולה |
לייבסיטי - בניית אתרים