מנעולן - כל מה שצריך לדעת

כשהאדם הממוצע ננעל מחוץ לרכב או הבית כשהמפתחות בפנים, הוא מזעיק מנעולן, שותה אספרסו מרחוק בזמן שהבחור עושה את עבודתו, ומודה לו בנימוס עם סיום העבודה. בדיקת רישיון מנעולנות? בשביל מה? לוודא היעדר רישום פלילי מהמשטרה? מיותר. לצפות בבחור בזמן עבודתו? עדיף לשתות קפה. אז למה הלקוח מופתע כשחודש מאוחר יותר הבית שלו נפרץ?

מטרת השורות הקרובות היא ממש לא להבהיל אתכם, רק להוציא אתכם מהשאננות. 99% מהמנעולנים בישראל אמינים וטובים, אבל יש גם כאלו שמפרסמים את עצמם כמנעולנים, אבל בפועל, הם פושעים עם ידע בפריצות, שהחליטו לעשות מזה קריירה.

אז כל מה שאתם צריכים זה משנה זהירות. לא לשכוח שהמנעולן מחזיק את המפתחות של הבית שלכם. של האוטו. הכספת. לשכפל אותם הוא מסוגל בפחות מדקה, ומשם הדרך לפריצה או למכירת המפתח לפורץ קצרה. מאות דירות בשנה נפרצות בדרך זו. אז אל תתביישו. בקשו לראות תעודת מנעולן מורשה ותעודת יושר, ובעיקר, הישארו צמודים אליו בזמן עבודתו.

על מנת להיות מנעולן בישראל, יש להיות מעל גיל 21 ולהציג תעודת יושר, המוכיחה היעדר עבר פלילי. במשך 50 שעות לימוד (לפחות) לומדים החניכים את כל המידע הדרוש על מנעולים, דלתות, צילינדרים, כספות, שיטות פריצה, הפעלת עסק, גבייה, שירות ועוד.

מאות מנעולנים רשומים ישנם בישראל. איך תדעו כיצד לבחור? הדרך הטובה ביותר היא המלצות של חברים ומכרים. אין סיכוי שמישהו מחבריכם לא נזקק בעבר לשירותי מנעולן. אל תהססו לשאול. כמובן שגם אתרי אינטרנט המדרגים מנעולנים על פי חוות דעת של גולשים, הם דרך מצוינת. הכי חשוב לא לבחור במנעולן "על עיוור", כלומר, סתם מדפדוף בדפי זהב או באקראי מהאינטרנט. ככה בדיוק תגיעו לנוכלים.

מבחינת מחירים, אלו טווחי המחירים המקובלים בשוק המנעולנות: ביקור – עד 200 ₪, התקנת מנעול עליון – עד 500, התקנת צילינדר לדלת עץ – סביב 200 ₪, פריצה לרכב בין 200 ל-250 ₪, פריצת דלת פלדה והחלפת צילינדר – 400 ₪ בממוצע, פריצת דלת שנטרקה – 200 ₪ בקירוב.
אז פקחו עיניים והימנעו מטעויות מיותרות.

 

 

 
א.פ.מנעולים ודלתות
התקנת דלתות ושירותי מנעולנות |  1800-20-20-96 / 050-6795049
חוסם | דלתות מעוצבות | מנעולןשיתופי פעולה |
לייבסיטי - בניית אתרים